Vítejte na mém blogu jen a jen o celebritách:))

Září 2006

fotenky

30. září 2006 v 23:55 Petr Bende
ČERNÁ HORA-2005.(2 OBRÁZKY DOLE).TADY BYLA VÁŽNĚ SKVĚLÁ ATMOSFÉRA(JAKO NA KAŽDÝM KONCÍKU):-)PETR JE VÁŽNĚ ANGEL!KDO HO NESLYŠEL NEUVĚŘÍ.
BRNO-STAROBRNO..ZASE JEDEN Z JEHO KONCÍKŮ..PETR SI TO VÁŽNĚ UŽÍVAL,STEJNĚ TAK I MY(PUBLIKUM):-) (4 fotky dole)
PĚKNÁ FOTEŠKA.
TATO JE MOJE OBLÍBENÁ:-)
PETR A JEHO BAND...SUPR KLUCI
:-)

životopísek Petra

30. září 2006 v 23:11 Petr Bende
V pěti letech, kdy od svých rodičů dostal svoji první bicí soupravu, se začala rodit hudební kariéra kluka z malé moravské vesničky Újezd u Rosic Petra Bende. Otec Petra Jano je profesionální muzikant, s různými kapelami projel celou Evropu a tato skutečnost byla určitě velkým podnětem pro nasměrování Petrova budoucího života a jeho hudební kariéry.

Petr absolvoval osm ročníků ZUŠ ve Velké Bíteši, obor klavír, hudební teorie a orchestrální hra. Navštěvoval také soukromé hodiny hry na bicí nástroje u profesora Pavla Šumpíka v Brně. K těmto nástrojům, které začal Petr postupně zvládat přibyla ještě kytara a foukací harmonika.

Mladý muzikant začal svoji profesní dráhu ve třinácti letech úspěchem v konkurzu na místo bubeníka ve skupině Svěrák 3. S touto kapelou a později také se skupinami Extáze a především Carmen na postu bubeníka a zpěváka absolvoval stovky vystoupení. Souběžně s těmito vystoupeními věnoval velkou pozornost a mnoho času svému projektu, kapele Petr Bende band, se kterou prezentoval vlastní skladby a objížděl malé festivaly a soutěže.

Z mladého muzikanta se stal skladatel, textař, multiinstrumentalista, zkrátka člověk, který propadl hudbě, podřídil jí vše a začal bojovat o své místo na slunci. Na své cestě k posluchačům a k veřejnosti prošel v roce 1996 vítězstvím v soutěži Zlín talent v kategorii zpěvák. V roce 1997 působil jako stage technik na tour Janka Ledeckého "Na křídlech peagasů", kde připravoval kytary a bicí. Byl také finalistou Mladé písně Jihlava 2000, finalistou Porty 1900 - 2000, účastníkem Zahrady 1999 - 2000 a v roce 2002 zvítězil v soutěži hudebních skupin Mohelnice. Se svojí původní skupinou a s kamarády Radkem Jelínkem, Pavlem Schützem, Milošem Bazalou a Karlem Nováčkem vystupoval na mnoha hudebních festivalech, samostatných koncertech, v klubech a jako předkapela skupiny Kamelot, s novým složením skupiny později jako předkapela skupin Fleret, No Name a Čechomor. Mnoho vystoupení také absolvoval na charitativních akcích, v barech, a také na párty svých přátel. Od roku 1998 pořádá své autorské vánoční koncerty "Hvězda". V roce 2003 ho na vystoupeních začal doprovázet jeho nynější band složený z výborných muzikantů a tak Borkovi Nedorostovi - klávesové nástroje, vokál, Daliboru Dunovskému - basová kytara, Pavlovi Břízovi - bicí, Karlovi Nováčkovi - trumpeta, vokál a Danu Hlaďovi - kytara vděčí za silnou podporu na vystoupeních.

Petrova cesta po českých a slovenských nahrávacích studiích, která v květnu 2002 začala v bratislavském elánovském studiu Ebony, vlastně započala přípravu vydání jeho prvního alba. Do této doby si Petr všechny zvukové demo záznamy svých skladeb nahrával sám na svůj vícestopý magnetofon a v třebíčském studiu Skála. V Ebony si padl do oka s pozdějším "slovenským producentem roku 2003" a producentem No Name Jurajem Kupcem a ten mu umožnil nahrávání několika skladeb s předními slovenskými muzikanty Marcelem Buntajem, Martinem Gašparem a Jurajem Tatarem.

Skvělou zkušeností pro Petra byla také spolupráce se Zdeňkem Charliem Blažkem a Lubomírem Chmelařem v pražském studiu Music Box při úpravě dalších skladeb.

Po velice kladném ohlasu hudebních dramaturgů na rádiomeetingu ve Vleticích v roce 2002, kdy se skladba Chvíle dostala v konkurenci českých i zahraničních zavedených interpretů a skupin mezi nejlépe hodnocené skladby, bylo pro Petra smutným překvapením, že ani tentokrát mu nebyla dána možnost jednat o vydání jeho skladeb na autorské CD. Do některých českých rádií se však dostává skladba Chvíle a o rok později skladba Ty a já, stále však bez potřebné podpory hudebního vydavatelství.

Petr i přes svoji nedočkavost, nabídky a mnoho těžkostí, zůstal věrný radám zkušených lidí z hudební branže nic neuspěchat, pracovat na sobě a vše podřídit kvalitě a pocitu mít dobré skladby a později vydat desku za kterou si bude stát.

Na české hudební scéně se tak stále častěji objevuje jméno Petr Bende a s ním interpret intenzivně prožívající svět na pokraji hudebního showbussinesu se všemi klady i zápory. Se svojí nelehkou cestou prosazování vlastní tvorby, na svůj nízký věk bohatou hudební historií, všestranným umem, ale také hudebním štěstím, stále větším zázemím u svých fanoušků a hudební veřejnosti, je v této době o to více zajímavým protikladem mezi novými interprety na poli našeho hudebního světa. A jelikož je jeho původ česko - slovenský (matka Češka, otec Bratislavan) a je mu blízké i hudební dění u našich východních sousedů, snaží se Petr budovat hudební kontakty i na Slovensku!

Možnost hrát jako host na letním tour 2004 před skupinou Čechomor a koncertováním své kapely na podzimním tour slovenských No Name je pro Petra Bende dalším zviditelněním! Naprostou většinu koncertů a vystoupení za tímto účelem stále Petr se svojí kapelou absolvují bez honorářů. Stále větší časové problémy ho ale i přes nedobrou finanční situaci donutily již před rokem odejít z pracovního místa obchodního zástupce. Tuto práci měl Petr velice rád, muzika ale i přes všechna existenční rizika nakonec zvítězila.

Známostí a skutečným průlomem Petra Bende do českého hudebního dění je v červnu 2005 stříbrná pozice v soutěži Česko hledá SuperStar! Tomuto obrovskému úspěchu a potvrzení několikaleté práce, úsilí a víry předcházelo osm nezapomenutelných měsíců v soutěži. 17. listopadu 2004 se postavil s dalšími 8357 uchazeči na startovní dráhu nekonečného maratonu soutěže. Stěžejním a osudovým dnem se pro Petra stalo semifinále a skladba Angels od Robbieho Williemse, se kterou postoupil mezi dvanáct nejlepších. Finálový den 12. června 2005 a stříbrná pozice v soutěži je pro Petra velkým bonusem.

Do historie hudební kariéry Petra Bende se tak mohly zapsali dva výjimečné koncerty, uspořádané jako poděkování Petra všem lidem, kteří ho v soutěži SuperStar podporovali. 29. června 2005 přišlo na Karlovo náměstí do Třebíče neuvěřitelných 10 000 Petrových příznivců a 6. července poté v jeho rodném Újezdu u Rosic zahrál Petr se svojí skupinou pro téměř 4 000 lidí. Videoukázku z třebíčského koncertu si můžete stáhnout zde.

O prázdninách 2005 bylo dokončeno pečlivě a dlouhodobě připravované debutové autorské album "pb" zpěváka, skladatele, textaře a multiinstrumentalisty, pohybující se pro českou scénu v novém pojetí pop rocku. Převážná část alba vznikla ve spolupráci s hudebním producentem Milanem Cimfe v nahrávacích studiích SONO RECORDS - www.sonorecords.cz . Mastering - Pavel Karlík.
Poděkování patří Milanu Cimfe i Pavlu Karlíkovi, kteří mají velkou zásluhu na výsledném zvuku. Spolupráce s M.Cimfe, který se s P.Bende podílel i na aranžích, znamenala zásadní zlom u PB ve studiovém natáčení a zkušenostech v hudbě...

zajímavosti o keiře

30. září 2006 v 3:02 Keira Knightley
Keira se narodila díky divadelní roli. Vážně! Její rodiče se dohodli, že pokud Sharman prodá svou novou hru, pořídí si další dítě. Hra se jmenovala "When I was a girl, I used to scream and shout" ("Když jsem byla malá, řvala jsem a křičela"). Sharman se skutečně hru podařilo prodat londýnskému divadlu Bush Theatre a za 9 měsíců se narodila Keira. Díky této příhodě si Keira nechává přezdívat Bush Baby neboli Křovačka :)

Původně se jmenovala Kiera, ale Keira se přece jen lépe čte a vyslovuje.

Ve třech letech si řekla o agenta. Sice nevěděla, kdo to agent je, ale rodiče měli agenta, tak ho chtěla taky.

Od malička hraje na flétnu.

Je dyslektička.

Při natáčení Hvězdných válek si byly s Natalií Portman tak podobné, že když byly nalíčené, tak ani jejich matky nepoznaly, která je která.


Při natáčení Hvězdných válek se platonicky zamilovala do Ewana McGregora. "Když mě pozdravil, skoro jsem omdlela," přiznává se smíchem.

Strašně jí štvalo, že ve filmu Blafuj jako Beckham muselo její družstvo prohrát a dokonce přemlouvala režisérku, aby to změnila :)


Když začala produkce Pirátů z Karibiku, Keiře bylo teprve 17 let.


Její největší úchylku představují boty. "Když se mi nějaké líbí, což se stává dost často, tak jdu a koupím si je, i když právě nemají moji velikost. A pěkně si je doma skrblím."


Před natáčením Krále Artuše musela Keira tvrdě trénovat, aby vypadala jako opravdová bojovnice. Naučila se šermovat, boxovat, střílet z luku, bojovat se sekerou i nožem. Legrační je, že podstoupila dlouhý výcvik jízdy na koni, ale ve filmu se v sedle vůbec neobjeví. A jelikož je Keira v tomto filmu jedinou známější tváří, stala se před premiérou těžištěm veškeré propagace Krále Artuše. Trochu nespravedlivě, nutno dodat, neboť Guinevera do příběhu vstoupí teprve po čtyřiceti minutách, dávno poté, co jsou představeni ostatní hrdinové.

Když nedávno procházela letištní halu v Glasgově, přistoupil k ní její fanoušek a řekl jí: "Hrozně se omlouvám, ale mohl bych vás políbit?" A Keira na to: "Proč ne?" :)


"Neumím žádný cizí jazyk a je mi kvůli tomu trošku trapně. Hrozně ráda bych chtěla umět francouzsky. Jezdím totiž často do Francie, kde mám spoustu kamarádů, ale bohužel se tam s nimi jejich řečí nedomluvím."


Neodmítla by rande s Bradem Pittem.


Nejraději nosí džíny a barevná trička s nápisy. Také miluje náušnice. "Mám jich doma určitě stovky, ale snažím se je poctivě střídat."


Má piercing v pupíku.

Miluje hraní.

Je trénovaná tanečnice.

V roce 2004 byla podle časopisu Glamour zvolena za nejatraktivnější filmovou herečku, podle časopisu New Woman byla první mezi 50 nejkrásnějšími celebritami a podle časopisu Empire byla zvolena za nejvíce sexy filmovou hvězdu.

Školu skončila v 16 letech.

Když byla malá, lidé jí oslovovali "Boo". Neuvědomovala si, že její jméno je Keira až do svých 7 let.

životopis cese

30. září 2006 v 0:42 Francesc Fabregas
.
Celým jménem Francesc Fäbregas Soler, známější jako Cesc Fabregas se narodil 4. května 1987 v katalánském Arenys de Mar. Mluví se o něm jako o nejnadějnějším fotbalistovi, jelikož již v sedmnácti letech patřil k nejlepším hráčům Arsenalu Londýn a po odchodu Patricka Vieiry do Juventusu Turín v létě 2005, si získal stálé místo v základní sestavě The Gunners.
Celé fotbalové mládí prožil v FC Barcelona, kde se ale z nepochopitelných důvodů nedokázal prosadit, a tak po něm sáhl v létě 2003 Arsenal. Tímto tahem prokázal Arsenal skvělý skauting, jelikož Fabregas nebyl v Barceloně ani pod smlouvou, a proto Cesc na ostrovy odešel zcela zdarma. Než se připojil k týmu Arsenalu, byl nominován na mistrovství světa do 17ti let. Španělsko skončilo druhé za Brazílií a Cesc se stal nejlepším střelcem a zároveň hráčem turnaje a v Barceloně si museli trhat vlasy, že takového hráče pustli zadarmo.
Svůj debut v Arsenalu si odbyl na Highbury při utkání ligového poháru s Rotherham United a stal se nejmladším hráčem v historii Arsenalu, co kdy za klub nastoupil. Stal se i historicky nejmladším střelcem Arsenalu, když skóroval v pohárovém utkání proti Wolverhamptonu, které skončilo 5:1.
V sezóně 2004-2005 Fabregas poprvé nastoupil v Premier League, byly to jeho první starty mimo ligový pohár. Jeho první zápas proti Manchesteru United v zápase Community Shield (zápas vítěze ligy proti vítězi ligového poháru), následovaný čtyřmi úspěšnými ligovými starty proti Evertonu, Middlesbrough, Blackburnu Rovers a Norwich City se Cescovi poměrně vydařily. Chvíli poté se stal druhým nejmladším střelcem gólu v historii Champions League, když vstřelil třetí gól do sítě Rosenborgu při výhře 5:1.
Po odchodu kapitána Arsenalu, Patricka Vieiry, se Fabregas stal pravidelným hráčem prvního týmu a v sezoně 2005/06 nastoupil 48 zápasům. Zpočátku bojoval o místo v sestavě Arsenalu a byl mnoha lidmi považován za bezvýznamného a často kritizovaného pro jeho nedostatek zjevné produktivity.
Navzdory kritikům byl veleben za výkony v UEFA Champions League. Byl chválen hlavně za výkony v zápasech proti Realu Madrid na Bernabeu v osmifinále. Další lidi si získal za svůj výkon proti Juventusu Turín ve čtvrtfinále, kde vstřelil první gól a Thierry Henrymu přihrál na druhý. Značně tak pomohl Arsenalu při cestě do finále Champions League. V sezoně 2005/06 skončil Arsenal v Premier League čtvrtý a musel se do hlavní fáze Ligy mistrů kvalifikovat. Ve třetím předkole vyřadili Dinamo Záhřeb, k čemuž dvěma góly pomohl i Cesc.
Navzdory platnému kontraktu si jej Arsenal pojistil podepsáním nové smlouvy až do roku 2011, Cescovy úspěchy ohromily značné množství fotbalových příznivců v jeho domovině. Je zvláštní, že Real Madrid vyjádřil přání o jeho služby navzdory jeho dlouhého kontraktu v Arsenalu. Nicméně 12 července 2006 se nechal Arséne Wenger slyšet, že nebude poslouchat jakékoli nabídky na odkoupení Cesca. 1. března 2006 hrál Fabregas poprvé za mužský tým Španělska (stal se nejmladším hráčem, který nastoupil za Španěly v posledních 80ti letech). Za svůj debut byl chválen, navíc přispěl asistencí na první gól v zápase s Pobřežím Slonoviny, který Španělsko vyhrálo 3:2.
15. května 2006 byl Cesc nominován na mistrovství světa 2006 v Německu. 14 června 2006 se stal nejmladším španělským účastníkem mistrovství světa, když střídal Luise Garciu po 77 minutách, kdy Španělé vyhráli 4:0 nad Ukrajinou. V té chvíli mu bylo 19 let a 41 dní.
Přispěl asistencí v zápase, proti Tunisku, které Španělsko vyhrálo 3:1. V posledním zápase skupiny se Saudskou Arábií se dostal do základní sestavy a svými výkony si řekl i místo v základu pro osmifinále s Francií, které ale Španělsko prohrálo 1:3. Cesc byl nominován na Gilette Young Player World Cup 2006, což ovšem vyhrál Lukas Podolski.životopis Fernanda

30. září 2006 v 0:12 Fernando Torres
Celým jménem Fernando José Torres Sanz se narodil 20. března 1984 ve Fuenlabrade. Je přezdívaný jako El Nińo (Děcko) pro jeho mladistvou tvář. Je to obrovská naděje světového fotbalu, která v současnosti pravidelně nastupuje za španělskou reprezentaci a s kapitánskou páskou za Athletico Madrid.
Torres podepsal svůj první kontrakt s klubem na konci roku 1999/2000 a v zápětí byl součást prvního týmu. Velkým úspěchem pro něj bylo mistroství Evropy do 16 let v Anglii v roce 2001, kde byl vyhlášen hráčem turnaje při cestě ke španělskému zlatu.
Při svém debutu v "A" mužstvu na stadionu Vicente Calderon proti Leganes jednou skóroval, což se poštěstí málo kterému hráči, aby při svém prvním zápase hned zaznamenal branku. V "Áčku" se rychle zabydlel a při své první sezoně 2001/2002 v La Lize bylo Athletico na špici tabulky, na čemž měl lví podíl i Torres, jelikož přispěl 13ti góly. Tímto se stal pro klub pro následující sezony zárukou gólové potence. V 19ti letech se stal kapitánem Athletica a pravidelným gólovým střelcem jak pro klub, tak pro národní mužstvo.
V listopadu roku 2001 hrál na mistrovství světa do 17ti let v Trinidadu a Tobagu a v červenci 2002 řádil na mistrovství Evropy do 19ti let v Norsku, kde byl vyhlášen nejlepším střelcem a zároveň hráčem turnaje. Na svůj reprezentační debut si počkal do 6. září 2003, na zápas s Portugalskem a 28. dubna 2004 v zápase proti Itálii si připsal i první reprezentační gól. Dostal se i do výběru na mistrovství Evropy do sousedního Portugalska, kde ale Španělé zcela propadli a nepostoupili ani ze skupiny.
V nominaci na mistrovství světa samozřejmě Torres nemohl chybět a hned v prvním zápase proti Ukrajině dal gól a podílel se na vysoké výhře 4:0. V dalším skupinovém zápase proti Tunisku dával v 76. minutě na 2:1 a poté z pokutového kopu na konečných 3:1. V zápase se Saudskou Arábií, kdy už mělo Španělsko postup ze skupiny jistý, nechal kouč Luis Aragonés Torrese odpočinout a poslal místo něj na hřiště Reyese. V 70. minutě ho Fernando střídal a když vyběhl na hrací plochu, zástupy španělských fanoušků ho vítali se vzrušením, které ukazovalo na jeho popularitu mezi španělskými příznivci. Torres je jeden z mála, kteří dali 3 góly na mistroství světa 2006 v Německu. a kdo ví, na jaké cifře by se počet jeho gólů zastavil, kdyby Španělsko nevypadlo v osmifinále po prohře 1:3 s Francií.
Jeho přestup z Athletica je hodně promílanou a také nekonečnou záležitostí. V létě 2005 Chelsea a Manchester United bojovali o jeho podpis, nicméně Torres odmítl jejich údajné nabídky a rozhodl se zůstat v Athleticu. V březnu 2006 se o něj pokoušel Newcastle United, ale jeho nabídka byla opět odmítnuta. Trenér Javier Aguirre uvedl mnohokrát, že Torres nebude uvolněn za méně než 58,9 milionů eur. Další zdroje ovšem místo toho odhadovaly 36,6 milionů eur.
Torres nedávno uvedl v tiskové konferenci že zůstává v Atleticu až do jeho vypršení kontraktu. Nicméně se spekuluje o častém zájmu Manchesteru United a AC Milan. Torres má jen dva roky zbývající do vypršení jeho kontraktu a je nepravděpodobné že podepíše novou smlouvu na další sezóny, ale nějaká nabídka kolem €36.6 může Athletico svádět, že Torrese propustí. Anglické noviny tvrdili že United plánuje nabídku na téměř 40 milionů eur.
Do tohoto nekonečného přestupného dramatu britské noviny přidaly, že Chelsea ohlásila nabídku 30 milionů liber za Torrese. Jestli je to pravda, mohlo by toto znamenat, že útočník Chelsea Didier Drogba bude s příchodem Andreye Shevchenka v klubu nešťastný a mohl by klub opustit. Majtel Chelsea Roman Abramovich prohlásil, že je absolutně neochotný nechat Torrese jinému klubu, když sleduje po několik let nabídky italských klubů nebo britského soupeře Manchester United. Italské kluby již nabízeli za Torrese 28 milionů liber. Torresovy agenti Athletica byli v kontaktu s Chelsea. Aktuální nabízená částka je 30 milionů liber a Shaun Wright - Phillips a dalších skupinoví hráči. Jestli by se tyto spekulace potvrdily, poté by měla Chelsea s útočným duem Shevchenko - Torres neskutečnou ofenzivní sílu.

zajímavosti

30. září 2006 v 0:03 Francesc Fabregas
Jméno: Francesc Fabregas
Přezdívka: Cesc
Narozen: 4. 5. 1987 ve Vilessoc de Mar, Španělsko
Výška: 180 cm
Váha: 72 kg
Klub: Arsenal
Post: záložník
Číslo dresu: 15
Přednosti: přehled, technika, přihrávka
Slabiny: tempo a tvrdost
Úspěchy: nejlepší hráč mistroství světa do 17 let, (5 vstřelených gólů)

info o Fernandovi

29. září 2006 v 23:55 Fernando Torres
Jméno: Fernando Jose Torres Sanz
Přezdívka: Dítě
Narozen: 20. 3. 1984 v Madridu, Španělsko
Výška: 184 cm
Váha: 72 kg
Klub: Atletico Madrid
Post: útočník
Číslo dresu: 9
Přednosti:
rychlost, pohyb, koncovka
Slabiny: měl by trochu více posilovat v osobních soubojích by to potřeboval. Postrádá zkušenosti z opravdu velkých zápasů.
Úspěchy: mistr Evropy do 19 let 2002, mistr Evropy do 16 let 2001

foto

29. září 2006 v 22:37 Angelina Jolie


další várka fotek

29. září 2006 v 16:19 Atomic Kitten
zdroj:www.atomickitten.blog.cz