Vítejte na mém blogu jen a jen o celebritách:))

o hercích

28. října 2006 v 0:03 |  Kriminálka Las Vegas
William Petersen (Gil Grissom) se narodil v Evanstonu v Illinois. Vášeň pro herectví v sobě objevil na Idaho State University. Po dokončení studií odchází do Španělska studovat herectví. V současné době žije v Los Angeles. Narozeniny slaví 21. února.
Do seriálu CSI - Kriminálka Las Vegas je angažován již jako etablovaný herec s bohatými zkušenostmi z filmu, divadla a televize. Hrál v televizních filmech Long Gone, The Rat Pack, The Kennedy´s of Massachusetts, The Beast, Keep the Change, jehož byl i producentem a v seriálu Haven.Za filmy jmenujme To Live and Die in L.A., Manhunter, Fear, Cousins, Young Guns II, Hard Promises a Skulls. Jeho poslední film je The Contender, kde hraje po boku Joan Allen a Gary Oldmana.
K nejzdařilejším divadelním angažmá patří The Night of the Iguana, A Streetcar Named Desire, The Time Of Your Life, Glengarry Glen Ross, Fools For Love a Speed the Plow. V roce 1979 dokonce s přáteli založil v Chicagu vlastní divadelní skupinu.
Marg Helgenberger (Catherine Willows) se nejvíce proslavila rolí "K.C." v seriálu "China Beach". Hrála v televizních filmech Perfect Murder, Perfect Town, Thanks of a Grateful Nation a The Happy Face Murders a seriálu The Tommyknockers. Pozornost si vysloužila i celovečerními filmy Species, Species II, Fire Down Below, The Last Time I Commited Suicide, My Fellow Americans, Cowboy Way, Bad Boys, Always, Crooked Hearts a jako v posledním po boku Julie Roberts v Erin Brockovich. V současné době žije v Los Angeles se svým manželem hercem Alanem Rosenbergem a synem Hughem. Narodila se 16. listopadu.
Jorja Fox (Sara Sidle) se narodila v New Yorku, dětství strávila v malém přímořském městě Melbourne Beach na Floridě. Od té doby, co se přestěhovala do Los Angeles, začíná pravidelně vystupovat v televizních filmech a seriálech (The West Wing, Missing Persons, Ellen). Hrála v televizních filmech Memento s Guy Piercem a Carrie Anne Moss, Tiara Tango s Jean Smart a Robertem Wagnerem, Hungry Bachelorś Club a v poslední době Down With The Joneses. Jorja je spoluzakladatelkou Honeypot Productions, nezávislé avantgardní divadelní společnosti v Los Angeles. Na její činnosti se podílí jako herečka, scenáristka i režisérka. Narozeniny slaví 7. července.
Paul Guilfoyle (Kapitán Jim Brass) je v televizní a filmové branži již skutečným veteránem. Hrál ve filmech Random Hearts, Anywhere But Here, The Negotiator, Amistad, Air Force One, LA Confidential, Ransom, Extreme Measures, Striptease, Quiz Show, Mrs. Doubtfire, Primary Colors a Wall Street. Z broadwayských produkcí jmenujme Search and Destroy, The Basic Training of Pavlo Hummel, Richard III a Glengarry Glenross. Na televizních obrazovkách se objevil v seriálech Secret Agent Man, Law and Order, Miami Vice, Wiseguy a Kate and Allie a filmech Notorious, September, Curiosity Kills, Unnatural Pursuits a Amelia Earhart. Narodil se 28. dubna Bostonu, kde strávil i celé dětství. Nyní žije v New Yorku se svou manželkou a dcerou.
Gary Dourdan (Warrick Brown) naposledy hrál v televizním filmu Muhammad Ali: King of the World. V televizním seriálu Swift Justice ztvárnil hlavní roli, dále hrál v NY Undercover, Cold Feet, Beggars and Choosers. Za celovečerní filmy jmenujme Imposter s Gary Sinisem, Alien Resurrection se Sigourney Weaver a Winonou Ryder, Playing God, Scarred City a The Weekend. Narodil se 11. prosince ve Philadelphii. Nyní žije v New Yorku.
George Eads (Nick Stokes) se narodil a vyrůstal v Texasu. Hrál např. v televizních filmech The Spring, Broken Crown, The Ultimate Lie a naposledy v Second String po boku držitele Oskara Jona Voighta. Z celovečerních filmů jmenujme Only in America a Dust to Dust. Nyní žije v Los Angeles. Narodil se 1. března.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gill Grissom Gill Grissom | 7. ledna 2007 v 9:53 | Reagovat

Máš to tu hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama