Vítejte na mém blogu jen a jen o celebritách:))

co řekl..

2. prosince 2006 v 0:05 |  Orlando Bloom
 1. "Běhal jsem 18 měsícu po Novém Zélandu v směšných šatech lukem a mnoha šípy. Jak strašně to mohlo být?" o tvrdé práci na Společenstvu
 2. "Bylo mi 22, za dva dny jsem měl skončit školu a tohle bylo jako kdyby mi někdo zavolal a říká :'Tady máš klíč ke své budoucí kariéře Bloome. Ber nebo nech být." dobré zprávy přichází nečekaně
 3. "Jo asi jsem tak trochu cvok. Ale co všechno "tak trochu" můžu být? Na jednu stranu se vyžívám v adrenalinovejch sportech, rád si půjdu zasurfovat nebo skočit bungee. Ale na stranu druhou jsem normální člověk, jdu s kámošema do kina a jíme popcorn!" "Normální?!"
 4. "Je klidný a rozvážný jako elf, má v sobě trochu bláznovství jako čaroděj ale srdce má jako hobit." Slova o P. Jacksonovi
 5. "K technice mám fóbii. Nemám doma počítač, žádný e-mail, prostě nic. A o tom co o mě píšou na Internetu nemám ani ponětí." a já se tu snažím zbytečně:o)
 6. "Je strhující, že kdyby se ty nejkrásnější místa celé Anglie přenesla, vytvořila jeden malinký ostrov, který by se ale krásou nevyrovnal Novému Zélandu." od nechuti k šatům se propracoval k zamyšlením nad krásou ostrova
 7. "Cože jsem?!?" Reakce na otázku reportérky:' Stal si se novým fenoménem, jak se cítíš?'
 8. "Teoreticky mohu říct, že hercem jsem se stal kvůli dívkám" to máme ale holky štígro
 9. "Peníze mě moc nezajímají. Když se ve filmu můžu s někým líbat nemusí mi platit vůbec." nejoblíbenější výrok, často velmi (VELMI) špatně překládaný
 10. "Legolas moc nemluví….jeho slova jsou v činech. Pohybuje se tak měkkce a elegantně, jako kočka! Víte jak kočky dokáži seskočit ze stolu, dopadnout stabilně na všechny čtyři a přitom nebýt skoro slyšet? Tak přesně o to jsem se při natáčení pokoušel. Je to strašně těžké už jenom provést ten pohyb a ještě navíc nesmíte spadnout!" o Legolasovi
 11. "Ano je to pravda. Zlomil jsem si páteř. Vypadl jsem z okna………nějací přátelé měli terasu na které jsem se zachytil, ale přepadl jsem přes okap a spadl z třetího podlaží. Lékaři mi řekli, že nebudu moci chodit. Celé čtyři dny jsem uvažoval, jaká "služba" je to od tvrdé reality. Ale operovali mě a po 12 dnech jsem z nemocnice odešel po svých." a ještě musel skákat jako číča, chudák:o)
 12. Vig (Viggo Mortens) na mě začal pokřikovat "Elfí chlapče" a mě pro něj napadlo "Špinavý člověče" (pozn. Překladatele:'elf boy' a 'dirty human' zní holt líp) . Jako elf jsem na sobě neměl jediný škrábanec, žádná špína. A Vig se vždycky vrátil a měl na sobě spoustu bláta, potu a krve. A přes celej plac na mě jednou zařval : 'Oh. Nezapomeň si udělat manikúru'."
 13. "Nehody na sebe přivolávám jako magnet. Měl jsem zlomené zápěstí, žebra, nohy, ruce, záda, nos, prsty a 3x prasklou lebku."
 14. " Když jsme natáčeli. Poslal jsem své dívce květiny a letenky, s lístečkem, aby přijela. Myslel jsem že to je romantické." přijde to Vám taky romantické???
 15. "Cítím se poctěn že jsem částí tak velkolepého projektu. Miluju tento film. Viděl jsem ho snad tisíckrát. A jsem na něj opravdu hrdý. I kdybych už nikdy nic nenatočil, s hrdostí bych říkal 'Hele, Pán Prstenů, tam jsem hrál!'."
 16. "Ty tetování jsou elfské runy a znamenají 'svět devíti'. Každý ho máme na jiném msítě. Já ho mám na předloktí, protože jsem lučištník."
 17. "Bylo zábavné vidět jak uprostřed noci se to hemží lidmi. Hobiti hledali své nohy a elfové prozměnu uši.:o)"
 18. "Strašně jsem si navzájem ze svých rolí utahovali - vysvětluje Orlando Bloom se smíchem. Vig furt žvástal o Elfech, jejich pečování o nehty a kartáčování jejich dlouhých bolnďatých vlasů. A já sem mu odpověděl :"To je ta nejmenší cena za to že žiju navždy. Rozumíš? JSEM NESMRTELNEJ!"
 19. "Na place byla Liv jednou z mála žen kterou tam všichni zbožňovali. Říkali jí: 'ty nejsi jen žena, ty jsi naše princezna'."
ORLANDO BLOOM O KATE BOSWORTH
"Dlouho jsem měl pocit,že mě štěstí v lásce obchází,až do
chvíle,než jsem se seznámil s Kate.Když jsem ji zval na
rande,třásl se mi nejen hlas,ale i nohy.Kate ale naštěstí mé
city opětovala,takže jsem dostal šanci,abych poznal,jaké
to je,být po uši zamilovaný!Vřele to všem doporučuju vyzkoušet!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama